Aktualności

BrothersB zakończył z sukcesem realizację projektu w ramach Programu Szwajcarskiego

FIRMA BROTHERS ZAKOŃCZYŁA REALIZACJĘ AMBITNEGO PROJEKTU WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ SZWAJCARIE W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.

 

Firma BrothersB WR Bochniarz, jeden z krajowych liderów produkcji konfekcji skórzanej, działający na Sądecczyźnie,  po wielu miesiącach przygotowań i aktywnych prac inwestycyjnych zakończył z sukcesem realizację projektu współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z Nowymi Krajami Członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Firma zakupiła i zainstalowała specjalistyczne maszyny szwalnicze, które pozwalają na realizację nowych wyzwań i produkcję zupełnie nowych modeli konfekcji skórzanej.  Zakupione w ramach projektu maszyny to także wzrost wydajności pracy i zupełnie nowy poziom jakości produkowanych wyrobów.  Przy pomocy nowych maszyn produkowane są najnowsze modele toreb i torebek z kolekcji FOLK, które już wkrótce będzie można zobaczyć na polskich ulicach. Projekt pozwolił także na rozwinięcie nowych działań promocyjnych i wprowadzenie kilku informatycznych nowinek do sklepu internetowego verso-verso.pl, który jest prowadzony dla marki producenta – toreb VERSO.

 

Kwota wsparcia w projekcie wynosi 149.970 PLN.

 

Szczegółowe informacje o Programie Szwajcarskim dostępne pod adresami:

www.programszwajcarski.gov.pl    www.swisscontribution.admin.ch/poland

 

Dodatkowych informacji o projekcie udzieli firma:

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

NIP: 734-001-20-69        

33-322 Korzenna

 Siedlce 141

 

Tel: +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

E-mail: sekretariat@brothers.pl

www.brothers.pl

 

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

tel. +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

www.brothers.pl