Aktualności

Nowa kolekcja VERSO FOLK inspirowana wzornictwem ludowym

Powstanie nowej kolekcji torebek VERSO FOLK miało swój początek w prawdziwej pasji, gdyż dla ludzi tworzących projekty  VERSO folk to źródło ciągłej inspiracji. Od zawsze pasjonowały nas zakamarki kultury, różnorodność barw i kolorów, zachwycała nas wielość rodzimych i tradycyjnych wzorów oraz możliwość wykorzystania ich we współczesnym designie i codziennym życiu. Po długim okresie fascynacji, po latach doświadczeń w projektowaniu, powstaje jedyna w swoim rodzaju nowa kolekcja torebek VERSO, inspirowanych sztuką ludową i tradycjami wzorniczymi płynącymi z Sądecczyzny, Beskidów oraz innych regionalnych źródeł ludowej kultury. Nowe projekty to wyjątkowe połączenie tradycyjnych wzorów z najwyższej jakości włoskimi skórami oraz eleganckimi okuciami i znakomitą jakością wykonania. W naszych torebkach odnajdziesz doskonałość każdego ściegu, idealną symetrię i delikatność najszlachetniejszych materiałów. Poznaj najnowszą kolekcję torebek VERSO.

 

O zespole projektowym i atutach projektantów

Wszystkie kolekcje VERSO powstają ze skóry wyprodukowanej wyłącznie w Italii, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów. Wielkie tradycje i sprzyjający klimat to nie wszystko co przyciągnęło nas do tego pięknego kraju. Italia to dziś wiodący światowy ośrodek designu i przemysłu skórzanego, skupiający wokół siebie najlepszych ekspertów branżowych. To właśnie z Włoch pochodzą najwyższej klasy skóry naturalne oraz najszlachetniejsze sposoby ich obróbki i uszlachetniania.  Kolekcje VERSO opracowywane są w naszym własnym Dziale Projektowym. Tworzeniem wzorów zajmują się projektanci o międzynarodowym doświadczeniu. W projektowaniu oraz produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie, co gwarantuje najwyższą jakość wykończenia i doskonałość każdej torebki.

 

Gdzie kupić torebki VERSO?

Kolekcje torebek VERSO dostępne w sieci sklepów partnerskich marki oraz we własnym salonie firmowym  w siedzibie firmy. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego internetowego sklepu pod adresem: verso-verso.pl. Aby otrzymywać informacje o nowych kolekcjach, promocjach oraz wyprzedażach, pobierz nasz newsletter lub polub nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/torebkiVERSO.

 

 

 

Oferta Verso FOLK 

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

tel. +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

www.brothers.pl