TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA – czyli dlaczego nasze skóry są najlepsze

 

Maszyny to nie wszystko. Najwyższe standardy technologiczne to także stosowane przez nas zasady selekcji surowca.  Skóry używane do produkcji poddawane są wyjątkowo restrykcyjnemu systemowi doboru i nadzoru jakościowego na każdym etapie procesu – już od ubojni, poprzez wszystkie etapy toku produkcji aż poprzez procesy magazynowania i logistyki. Oddajemy więc w Państwa ręce produkty o powtarzalnych parametrach, co gwarantuje zawsze możliwość powrotu do dowolnego asortymentu i elastyczne uzupełnianie zamówień w dowolnym momencie.

   

Nasza oferta jest także przyjazna środowisku. Przestrzegamy wszelkich norm środowiskowych oraz ograniczamy lub całkowicie eliminujemy stosowanie niebezpiecznych środków chemicznych w naszych procesach produkcyjnych.

   

Środki chemiczne stosowane przez BrothersB w procesie obróbki pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, co gwarantuje trwałość i znakomite walory użytkowe produkowanych skór. Szeroka paleta zróżnicowanych technologii chemicznych stosowanych w procesie garbowania to bardzo intensywne i trwałe kolory oraz szeroki wybór finalnych produktów i sposobów ich wykończenia.

   

 

Stosujemy najwyższe standardy

 W codziennej praktyce biznesowej stosujemy zaawansowane narzędzia kontrolingowe do zarządzania projektami wewnętrznymi i zleceniami naszych kontrahentów. Wysokie standardy zarządzania kosztami oraz umiejętność optymalizacji w zakresie zatrudnienia to podstawowe czynniki wpływające na niski koszt wytworzenia i konkurencyjną ofertę cenową Firmy, a także na generowanie satysfakcjonujących marż przez naszych partnerów handlowych. Umiejętność optymalizowania kosztów przyczynia się do aktywnego zdobywania przewagi kosztowej w zakresie oferowanych usług produkcyjnych w modelu outsourcingowym. Dzięki optymalizacji oferujemy także znakomite ceny na naszą ofertę handlową, w tym skór naturalnych najwyższej jakości.

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

tel. +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

www.brothers.pl