STRATEGIA

STRATEGIA – czyli jak pomagamy Ci prowadzić Twój biznes

 

O jakości oferty świadczy nie tylko stosowana technologia. Ważna jest także skala produkcji i wynikające z niej przewagi, a  tutaj także BrothersB jest liderem. Nasz potencjał produkcyjny to przede wszystkim możliwość błyskawicznego produkowania dużych partii towaru i gwarancja szybkiej dostawy. O tych korzyściach przekonali się już najwięksi polscy producenci obuwia, do których dostarczamy nasze produkty. Duża skala realizowanych zamówień to nie tylko łatwiejsza dostępność ale także wyjątkowe warunki cenowe i specjalne oferty przy większych kontraktach.

Nasza strategia, to produkcja wg włoskich standardów na bazie maksymalnie zróżnicowanego surowca, pochodzącego z różnych regionów świata. Dzięki temu uzyskujemy dodatkowo poszerzoną ofertę. Bogata paleta skór surowych to lepsze dopasowanie do potrzeb klientów oraz więcej możliwości technologicznych. Jesteśmy w stanie dostarczać nawet najbardziej wyrafinowane produkty i sprostać największym wyzwaniom odbiorców, oferując najszerszy na rynku wachlarz wykończeń.

Doskonale łączymy włoskie doświadczenia i technologie z naszą znajomością potrzeb rynku polskiego oraz rynków Europy Wschodniej. W procesie przygotowania oferty uwzględniamy zawsze lokalne warunki klimatyczne i regionalne trendy w modzie. Zwracamy szczególną uwagę na preferowane technologie wykończenia i obowiązujące na lokalnych rynkach kanony biznesowe.

Poza naszą standardową ofertą, przygotowujemy dla Klientów także wyroby indywidualnie dopasowane do ich potrzeb.  Na podstawie dostarczonej próbki skóry lub szczegółowo opisanych wymagań i oczekiwanych parametrów, nasi technolodzy opracowują unikalne receptury i wyjątkowe, niedostępne w zwykłej ofercie skóry.  Jeśli potrzebujesz całkowicie niepowtarzalnego materiału, nasze laboratorium opracuje dla Ciebie zupełnie nowy proces technologiczny. Służymy zawsze naszym doświadczeniem.


 BrothersB gwarantuje swoim Klientom wyłączność na opracowane indywidualnie artykuły i technologie oraz ochronę wzoru.

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

tel. +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

www.brothers.pl