JAKOŚĆ

Skóra jest wyrobem naturalnym, oddycha, jest ciepła posiada indywidualne cechy, któreskóra soprano zwiększają jej naturalne piękno.

W związku z tym, widoczne będą na niej ślady takie jak marki (brandy), blizny, linie wzrostu szyi, żyły, a także powierzchnie o różnej strukturze nawet w obrębie jednego błamu. Te charakterystyczne cechy w żadnym wypadku nie pomniejszają jej naturalnego piękna, a wręcz przeciwnie, są znakami, których szukać powinien każdy kupujący, gdyż potwierdzają naturalną klasę skóry (żyjące zwierzę jest odkryte i narażone na różne wpływy środowiska; naturalna skóra posiada właściwości charakterystyczne dla jej oryginalności - są nimi indywidualne cechy i ślady zgromadzone stopniowo przez lata. Nie można ich nazwać defektami i nie skracają one „życia” skóry - w rzeczywistości poprawiają jej wygląd i pozwalają odróżnić od imitacji skóry. Skóra ma zdolność do adaptacji do warunków otoczenia: utrzymuje temperaturę otoczenia, dlatego będzie wydawała się nam chłodna w pokoju o temp.20°C, ale po chwili uzyska miejscowo temperaturę naszego ciała (ale nie wyższą jak w przypadku skaju). Także dostosowywanie wilgotności jest jej zaletą - potrafi pochłonąć, a następnie oddać wilgoć do 25% swojej wagi, co czyni ją swoistym regulatorem wilgotności w pomieszczeniu.

Ponieważ każda skóra jest sama w sobie niepowtarzalna, wszelkie wzory próbki kolorów powinny być raczej traktowane jako przewodnik po ofercie a nie idealne odwzorowanie tego co chcemy otrzymać.

Schemat rozkroju skór

 

schemat rozbioru skór

skóry meblowe, sprzedarz skór, skóry na torebki

BROTHERSB W.R. Bochniarz

Spółka Jawna ZPCHR

tel. +48 18 441 30 00

Fax: +48 18 449 14 95

www.brothers.pl